Українські журналісти на воркшопі від TECNO ознайомилися з новими продуктами та здобули вражаючий користувацький досвід

Бренд TECNO Mobile, який нещодавно офіційно представив українцям смартфони серії CAMON 12 та SPARK 4, влаштував воркшоп для представників ЗМІ, щоб познайомити їх з дизайнерською концепцією своєї продукції та подарувати неперевершений користувацький досвід.

Бренд TECNO Mobile, який нещодавно офіційно представив українцям смартфони серії CAMON 12 та SPARK 4, влаштував воркшоп для представників ЗМІ, щоб познайомити їх з дизайнерською концепцією своєї продукції та подарувати неперевершений користувацький досвід.
Очікується, що завдяки чудовим можливостям камери та вдосконаленим режимам фотозйомки телефони серії CAMON 12 та SPARK 4 голосно заявлять про себе на українському ринку. «Мислити глобально, діяти локально» - це філософія бренду, яка є ключовим рушієм для просування TECNO і яка протягом останнього десятиліття вивела компанію до когорти головних гравців на ринку мобільних телефонів у більш, ніж 50 країнах світу.


Нові смартфони серій CAMON 12 та SPARK 4


Журналісти знайомляться з новою продукцією

У наш час смартфон - це не лише мобільний пристрій для спрощення спілкування, він стає незамінним засобом для розваг у повсякденному житті. Тож спеціалісти бренду TECNO перетворюють найсучасніші технології у локалізовані продукти та надають українським споживачам найкращий досвід під час роботи і розваг зі смартфонами. TECNO вийшов на ринок України трохи більше року назад, і за цей час продукція бренду отримала багато позитивних відгуків та рекомендацій від ЗМІ та клієнтів.

| Root-nation.com

Приємно, що фронтальна камера має яскравий спалах, який для смартфонів TECNO вже став чудовим стандартом.

| Hi-tech.ua

Протягом першого року на ринку України смартфони TECNO потрапили до 1,056 магазинів, здебільшого, у центрі та на заході країни. Смартфоном-бестселером став TECNO Spark 3 Pro, який був обраний для ОС Android Q Beta.

| podrobnosti.ua

TECNO Mobile планує випустити в Україні нові доступні моделі з оновленим і сучасним дизайном та яскравими камерами.

| smartphone.ua

Слоган TECNO «Мислити глобально, діяти локально» найкраще описує принципи, якими керується компанія: передові сучасні технології індивідуально підлаштовують для конкретного ринку та пропонують місцевим споживачам за найбільш доступними цінами.

| ubr.ua

Дешевший, ніж Xiaomi. Виробник з Китаю представив в Україні доступні смартфони.

TECNO Mobile робить ставку на потрійну AI камеру та розмір дисплея.

| Женя Янович, актор

Мені подобається TECNO за 2 дивовижні речі 1) Супер камери. 2) Доступна ціна. Дуже рекомендую спробувати нові смартфони серії CAMON 12.

Женя Янович

Дотримуючись філософії бренду «Очікуйте більшого», TECNO прагне надати масовим споживачам доступ до найновіших технологій за прийнятними цінами, допомагаючи користувачам позбутися обмежень та розкрити світ можливостей. Випустивши нові моделі серій CAMON та SPARK, TECNO пропонує більше цікавих та творчих опцій для молодих людей, надихає користувачів досліджувати світ та насолоджуватися чудовим майбутнім.

Нові серії TECNO CAMON і SPARK долають розрив між доступною ціною та преміальною якістю, що дозволяє максимальній кількості користувачів вести цікавий, захоплюючий спосіб життя разом з інноваційними можливостями. Продукція TECNO створена для широкого кола споживачів та для кожного, хто любить і захоплюється світом сучасних технологій.