Комфорт, стиль, якісний звук: бренд TECNO представив лінійку нових навушників

Бренд TECNO Mobile, відомий в Україні якісними смартфонами та камерафонами середнього, бюджетного та супербюджетного цінового сегменту, представив широку лінійку сучасних стильних навушників різних видів під різні потреби користувачів.

Зокрема, в українських офлайн та онлайн магазинах можна буде знайти чотири Bluetooth-моделі, одну модель мононавушника та дві дротові моделі від TECNO Mobile.

Топові моделі Bluetooth навушників – HiPods H2 та HiPods H3. Розроблені спеціально для телефонів TECNO, тож коли користувач ввімкне Bluetooth на телефоні та відкриє кришку зарядного чохла, на екрані з’явиться спливний інтерфейс, і при його натисненні можна одразу починати користуватися навушниками. З-поміж усіх представлених в Україні моделей навушників саме HiPods H2  є найбільш витривалими. За підтримки зарядного чохла вони забезпечать 24 години прослуховування музики, без дозарядки працюватимуть 6 годин. Надзвичайно зручною є функція інтелектуального перемикання – гучність, наступна пісня, голосовий асистент, відповідь на виклик – ці функції можна активувати, не торкаючись телефона. Повністю сенсорною є і друга топова модель HiPods H3. Вона має стильне мерехтливе підсвічування, яке змінюється відповідно до зниження шумів, інтелектуальне шумопоглинання і 12-міліметровий гучномовець з глибокими басами. HiPods H3 і HiPods H2 пропонуються у чорному та білому кольорах.

Бездротові навушники Buds1 дозволять слухати музику протягом чотирьох годин поспіль, а у разі підтримки зарядним чохлом – понад 12 годин. Їхньою особливістю є високоякісні динаміки, що створюють стереозвук, наче у кінотеатрі. Гарнітура представлена у білому кольорі. Модель Buds2 має незвичний дизайн, розроблений для підвищеного комфорту споживачів – half in-ear (наполовину у вусі). Як повідомляють виробники, це дозволяє позбутися відчуття стороннього тіла навіть після довготривалого використання. Представлені у білому та чорному кольорах.

Єдина модель мононавушника – Minipods M1 – підтримує технологію шумопоглинання, блокуючи сторонні звуки та має майже невагомий корпус (усього 4,21 г). Гарнітура стійка до поту й води, тож вона чудово підійде для занять спортом, у ній використовується технологія бездротового підключення через Bluetooth 5.0, що забезпечує миттєве з’єднання та швидкісне передавання звуку. Загалом мононавушники TECNO на ринках країн, де цей бренд також представлений, користувалися найбільшою популярністю серед дитячої та підліткової аудиторії. Частково завдяки їхньому привабливому зовнішньому вигляду: гарнітура має сніжно-білий колір, тоді як силіконові кришки зарядних чохлів представлені у різних кольорах (сірий, оранжевий, синій та зелений). Крім того, кришки мають великий додатковий гачок, за допомогою якого чохол легко чіпляти до одягу, сумок, кишень тощо. Дротові навушники Prime P1 – це стильна гарнітура чорно-червоного кольорів, головною особливістю якої є міцний довговічний дріт з термополіетилену та пульт, з допомогою якого можна перемикати пісні, відповідати на дзвінки та завершувати їх, натискаючи на одну кнопку. Ще одні дротові навушники Hot beats J2 мають подвійний генератор звуку та чотири динаміки, які створюють ефект присутності. Гарнітура розроблена таким чином, щоб навушник знаходився у вусі під кутом 45°, аби користувач не відчував дискомфорту через довготривале носіння, а також, щоб навушники міцніше трималися. Hot beats J2 представлені у чорному кольорі та мають вишукану металеву текстуру. Продажі усіх моделей навушників TECNO Mobile стартували з кінця грудня.