Менше означає більше — мінімалізм виражено в кожній деталі

Нова версія з мінімалізмом у кожній деталі втілює золоте співвідношення симетрії, великий порожній простір, єдність усіх складових екрана й виділення кожного важливого елемента для більш збалансованого візуального відчуття HiOS.

Революційний інтелект у всьому

Сучасна тема із цікавими квадратами й елегантним розміщенням елементів зробить ваше повсякденне життя більш зручним, а вашу роботу — більш ефективною.

Клонування телефона

Легке перенесення даних одним натисканням

Переносьте файли між телефонами без витрати мобільних даних. Нова функція клонування телефона на HiOS7.6 дає змогу перенести всі дані одним натисканням.

Виправлення документів

Автоматичне виправлення викривлених документів

У вас бувало таке, що ви фотографуєте документи, але на знімку змінюється їх положення й вигинаються кути? Функція виправлення документів використовує технологію коригування перспективи та визначення країв сторінки й автоматично виправляє й вирівнює документи для зручного та правильного перегляду.

Альбом фільмів

Перетворюйте знімки на захопливі фільми

Ви колись намагалися створити фільми з фотографій? Просто виберіть декілька фотографій, і вони перетворяться на блокбастер. Хочете створити щось особливе на пам’ять другу чи родичу? Виберіть фотографії, де ви разом, і матимете блокбастер про спільно проведений час. Ще ніколи не було так легко створити незабутній подарунок для особливої людини у вашому житті!

Дитячий режим

Відстежуйте дії своєї дитини в Інтернеті в реальному часі

Дитячий режим обмежує вміст і час гри дитини на телефоні заради її здоров’я. І найважливіше: коли дитина переглядатиме вміст екрана лежачи, телефон негайно нагадає про потребу змінити позу.

Змінення голосу

Цікавий чат з маскуванням голосу!

Функція змінення голосу дає змогу цікавіше спілкуватися, змінюючи голос за віком і статтю. Вона допомагає налаштувати голосові ефекти на власний смак. Ви можете змінювати голос у реальному часі й розважатися з друзями!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захист від підглядання

Захистіть свій екран від надто цікавих очей

Функція захисту від підглядання затемнює екран телефона, щоб ніхто не міг заглядати вам через плече, коли ви спілкуєтеся в чаті або користуєтеся телефоном у людному місці. 

Vault 2.0

Інструменти для захисту таємниць, які ви зберігаєте на телефоні

Vault 2.0 допомагає приховувати додатки для соціальних мереж, шифрувати й приховувати особисті фотографії. Тепер ви можете захистити кожен аспект свого життя, не турбуючись про витік інформації!