Усе миттєво
Відчуйте внутрішній комфорт

Найновіший HiOS 8.0 інтегровано зі зручним космічним синім. Він поєднує в собі технології й емоції завдяки вигадливим значкам, жвавим шпалерам і яскравій взаємодії та дарує вам необмеженість творчих комбінацій.

Завжди ввімкнений екран
Звільніть свої руки від зайвих дій

Завдяки унікальній функції «Завжди ввімкнений екран» ви можете бачити основні дані сповіщень і повідомлень, дату, графічні ключі вимкнення, годинник тощо на екрані телефона чи планшета, не торкаючись його.

Зробіть ефективність звичною

Вам доводилося перейматися через надто велику кількість кнопок і сповіщень у системному інтерфейсі?  Тепер усе стало зручнішим завдяки поділу інтерфейсу на дві частини: сповіщення та центр керування. Спробуйте нові функції!

Трансляція прогнозу погоди в реальному часі

Точніша інформація про зміни погоди у вас під рукою. Цілком нові динамічні ефекти в реальному часі можуть зробити цифровий світ набагато веселішим.

Легкі рухи та керування на власний розсуд

Відчуйте себе господарем завдяки швидким дотикам з відскоком замість фізичного натискання. Легко керуйте всім на власний розсуд.

Не просто плавність

Ритмічне ковзання з фізичною точністю й ефектами відскоку зробить ваші моменти ще яскравішими.

Za-Hooc 2.0

Ваш особистий охоронець

Технологія Za-Hooc — це рішення з високим рівнем захисту конфіденційності. Вона є лідером серед технологій безпеки даних і захисту конфіденційності та створює міцну й надійну екосистему конфіденційності. На всіх рівнях «ядро-пристрій-хмара» Za-Hooc вибудовує комплексну систему для всебічного захисту конфіденційності й безпеки користувачів.

Дозвіл на конфіденційність і безпеку користувачів із високим рівнем ризику

Безпека даних більше не турбує!

Фальшивому антивірусу немає де сховатися, гарантована безпека доступу до кожного пристрою в екосистемі, безпека кожного зберігання, передавання та використання даних — ще один ключ до конфіденційності й безпеки користувачів.

Розумний, безпечний, особистий, кращий!

Позбавтеся сталкерів і створіть безпечну й захищену систему

  

Відеоредактор

Станьте професіоналом у створенні відео

Будьте супергероєм, який виконує багато справ одночасно. Тепер для доступний режим багатозадачності з багатофункціональними операціями. Налаштуйте відео на власний смак. Універсальна безперебійна відеоплатформа — переглядайте всі свої локальні відео та відтворюйте відео й фільми без реклами. Фонова спливаюча функція відтворення з контролем швидкості відтворення 0,5–2,0.

Відеопрогравач Visha

Насолоджуйтеся власним кінотеатром

Безперебійна відеоплатформа, яка дає змогу переглядати всі ваші локальні відео та відтворювати відео й фільми без реклами. Фонова спливаюча функція відтворення з контролем швидкості відтворення 0,5–2,0.

Альбом фільмів

Перетворюйте знімки на захопливі фільми

Ви колись намагалися створити фільми з фотографій? Просто виберіть декілька фотографій, і вони перетворяться на відео.Поділіться найкращими моментами життя, створивши нове дивовижне відео!

Змінення голосу

Налаштовуйте голосові ефекти на власний смак

Хочете додати ефекти до свого голосу, щоб він краще звучав?  Змінення голосу — ідеальний спосіб змінити свій голос. Допомагає налаштувати голосові ефекти на власний смак. 

Смарт-картки

Не пропустіть жодного важливого моменту

Календар, відрядження й зустрічі, інформація про рейси, нагадування про дні народження… Не пропустіть жодного важливого моменту. Різноманітні повсякденні служби, якими можна керувати особисто, зроблять життя зручнішим.

Клонування телефона

Робить передавання даних легким і безпечним

Швидке й безпечне передавання даних з одного телефона на інший за лічені секунди. Ця функція робить передавання даних легким і безпечним.

Коригування документів

Автоматичне виправлення викривлених документів

У вас бувало таке, що ви фотографуєте документи, але на знімку змінюється їх положення й вигинаються кути? Функція коригування документів використовує технологію коригування перспективи й визначення країв сторінки та автоматично виправляє й вирівнює документи для зручного та правильного перегляду.