Офіційно: TECNO Mobile оновить Spark 3 Pro до Android Q Beta

7 травня на щорічному заході для розробників і партнерів Google, Google IO 2019 було оголошено, що тестування Android ™ Q Beta буде доступно не тільки на 8 пристроях Google Pixel, але і на 15 смартфонах сторонніх брендів, серед яких один пристрій Tecno Mobile.

7 травня на щорічному заході для розробників і партнерів Google, Google IO 2019 було оголошено, що тестування Android ™ Q Beta буде доступно не тільки на 8 пристроях Google Pixel, але і на 15 смартфонах сторонніх брендів, серед яких один пристрій Tecno Mobile.

У TECNO Mobile офіційно підтвердили, що SPARK 3 Pro, що працює під управлінням операційної системи Android ™ Pie, буде оновлено до Android ™ Q Beta вже в травні.

Стівен Ха, Генеральний директор TECNO Mobile, зазначив: "Ми раді оголосити про подальше розширення співпраці з Google. Цього року TECNO SPARK 3 Pro одним з перших познайомить користувачів з новою Android ™ Q. "

TECNO Mobile присутній в більш ніж на 60 ринках, що розвиваються, а в Україні - з 2018 року.

SPARK 3 Pro - новинка, українська прем'єра якої відбулася в квітні 2019 на київській виставці CEE 2019. Являє собою 4G смартфон  з подвійною AI камерою і молодіжним дизайном.

З оптимізованою ОС Android ™ вона може запропонувати споживачам ряд переваг, у тому числі:

 

Функції розпізнавання на основі біометричних параметрів: SPARK 3 зможе більш точно розпізнавати риси обличчя і автоматично пропонувати для фото оптимальний рівень ретуші і освітленості;

Захист конфіденційності користувачів: користувачі отримають більший контроль над доступом додатків до інформації про місцезнаходження, файлів із загальним доступом, фото і відео.

AR Стікери: користувачі TECNO SPARK 3 Pro можуть створювати AR стікери і ділитися ними в месенджерах

Темна тема: Темна тема комфортна для очей і допомагає економити заряд батареї. В Android ™ Q активувати її можна буде в налаштуваннях або увімкнувши функцію енергозбереження;

Навігація жестами: Оновлена ​​навігація жестами буде комфортнішою для використання на великих екранах і дозволить максимально задіяти їх можливості.

Рекомендовані дії у повідомленнях. Тепер ще зручніше виконувати дії з повідомленнями, користуючись розумними підказками в повідомленнях, наприклад, додати події з листа в календар.

Пріоритетні повідомлення. Користувач зможе відзначати повідомлення з високою пріоритетністю, які будуть мати звуковий супровід, вібрацію, і виводитися на екран блокування. Решта повідомлення не будуть відволікати користувача. Android Q буде оснащений алгоритмом автоматичного визначення пріоритетності повідомлень.

 

Користувачі Tecno Spark 3 Pro зможуть встановити Android Q і першими оцінити можливості найсвіжішої версії операційної системи до її повноцінного релізу. Для тестування буде доступна третя бета-версія, більш стабільна, ніж попередні.