Не тільки більший екран. Бренд TECNO Mobile випустив новий смартфон SPARK 4 з трьома АІ камерами для ідеальних зйомок при слабкому освітленні

Світовий бренд мобільних телефонів TECNO Mobile нещодавно випустив новий смартфон TECNO SPARK 4 з камерою з технологією AI Bright. SPARK 4 виходить на ринок з безпрецедентно великим екраном і 13-мегапіксельною потрійною АІ-камерою для непересічних фотозйомок. Вартість SPARK 4 з об’ємом вбудованої пам’яті 32 ГБ та оперативної пам’яті 2 ГБ на момент старту продажів у листопаді складає 2999 грн.

Світовий бренд мобільних телефонів TECNO Mobile нещодавно випустив новий смартфон TECNO SPARK 4 з камерою з технологією AI Bright. SPARK 4 виходить на ринок з безпрецедентно великим екраном і 13-мегапіксельною потрійною АІ-камерою для непересічних фотозйомок. Вартість SPARK 4 з об’ємом вбудованої пам’яті 32 ГБ та оперативної пам’яті 2 ГБ на момент старту продажів у листопаді складає 2999 грн.

TECNO SPARK 4 у світі вже охрестили «смартфоном з імерсивним екраном» тому не викликає подиву безпрецедентне рішення оснастити модель 6,52-дюймовим екраном з вирізом-краплею, який надає користувачеві справжнє занурення у контент при перегляді. Завдяки ідеальному співвідношенню сторін, 90% корисної площі дисплея та високій роздільній здатності світ, що ви бачите на екрані TECNO SPARK 4, виглядає просто неосяжним та сповненим яскравих фарб.

У моделі встановлена потрійна основна 13-мегапіксельна камера з апертурою F/1.8 і 8-мегапіксельна яскрава фронтальна камера. Вони роблять вражаючі знімки в умовах слабкого чи недостатнього освітлення, чітко фіксуючи навіть темні деталі, а фірмовий прихований ліхтарик TECNO подарує вам світло у найтемнішу ніч.

Керівник бізнесу Tecno Mobile в Україні Джеймс Чен відзначив: «Оснащений 13-мегапіксельною основною камерою і 8-мегапіксельною фронтальною камерою, TECNO SPARK 4 відмінно впорається зі створенням чітких фото, ефектом боке та АІ портретним режимом. Фотографії й селфі, зроблені за допомогою SPARK 4, виглядають вражаючими та привабливими за будь-яких умов. Використовуючи кращі алгоритми штучного інтелекту в яскравій АІ камері, TECNO SPARK 4 долає обмеження, приховуючи спалах на дисплеї. Ніч для ваших знімків не страшна, адже тепер ви будете сяючою зіркою на кожному фото».

Безумовно, 6,52-дюймовий екран моделі з вирізом-краплею – це результат впровадження однієї з кращих передових технологій, та відзначається чудовими кольорами та кутами огляду. А нещодавно оновлений алгоритм «AI Camera 2.0» забезпечує AI HDR, розумне розпізнавання сцен та інші дивовижні фотофункції, завдяки чому знімки, зроблені на TECNO SPARK 4, будуть яскравими і чіткими. Ніякого засвічення, між тим темні деталі видно чудово, навіть якщо світло направлене просто в камеру. Плавна взаємодія апаратної частини та програмного забезпечення дозволяє TECNO SPARK 4 демонструвати оптимізовані можливості смартфона.  

13-мегапіксельна потрійна передня AI Bright камера,будь сяючою зіркою

Оснащений 13-мегапіксельною основною камерою і 8-мегапіксельною фронтальною камерою, TECNO SPARK 4 відмінно впорається зі створенням чітких фото, ефектом боке та АІ портретним режимом. Фотографії й селфі, зроблені за допомогою SPARK 4, виглядають вражаючими та привабливими за будь-яких умов. Використовуючи кращі алгоритми штучного інтелекту в яскравій АІ камері, TECNO SPARK 4 долає обмеження, приховуючи спалах на дисплеї. Ніч для ваших знімків не страшна, адже тепер ви будете сяючою зіркою на усіх фото.

6,52-дюймовий екран з вирізом-краплею, більший, ніж будь-коли

Цього разу TECNO SPARK 4 робить безпрецедентний крок і оснащує модель 6,52-дюймовим екраном з вирізом-краплею, який надає користувачеві справжнє занурення у контент при перегляді. Завдяки ідеальному співвідношенню сторін, 90% корисної площі дисплея та високій роздільній здатності світ, що ви побачите на екрані TECNO SPARK 4, виглядає просто неосяжним та сповненим яскравих фарб.

Мережа4G, швидкісне з’єднання

З 4G ви завжди будете першими, хто дізнається найактуальніші новини та тенденції в епоху, що стрімко розвивається. Використовуючи мережу 4G у TECNO SPARK 4, ви скорочуєте час завантаження відео та швидше гортаєте стрічки новин у соціальних мережах. Більше задоволення, менше очікування. 

 Кольоровий градієнтний дизайн, стиль як відчуття

Простота в дизайні, сміливість у кольорах. TECNO SPARK 4 має дивовижне оформлення чотирма  барвистими градієнтами задньої кришки – Royal Purple/Vacation Blue. Привабливі кольори дозволять вам легко виділитися з натовпу.

Практичний, жвавий, потужний, перевершить ваші сподівання

32 Гб вбудованої пам’яті пропонує користувачеві більше місця для зберігання фотографій, музики, відео та файлів. 3 Гб оперативної пам’яті означають швидшу і більш зручну роботу з усією системою. Чотириядерний процесор 2,0 ГГц забезпечує менше енергоспоживання та вищу швидкість роботи. Цього разу багатозадачність – це просто. Великий акумулятор ємністю 4000 мА/год дозволяє користувачеві більше часу бути на зв’язку зі світом.

Face Unlock 2.0, більше безпеки при розблокуванні обличчям

Швидко розблокуйте телефон за допомогою «сканування обличчя». Занесіть у телефон інформацію щодо рис вашого обличчя, і TECNO SPARK 4 миттєво розпізнає вас, коли ви будете вмикати телефон та розблоковувати його. З нещодавно доданим «Виявленням закритих очей» у версії 2.0 можна не турбуватися про  - розблокування телефону неможливе коли ви спите або закриваєте очі.

Остання версія Android TM 9 Pie & HiOS 5.5

Завдяки оновленій останньої версії операційної системи та інтерфейсу користувача, на вас чекають ще більш дивовижні та актуальні зміни. Цього разу ви не потребуватимете макіяжу, бо режим краси AI Video Chat Beauty Mode допоможе вам виглядати осяйно у відеочаті, даруючи вам більше  задоволення від спілкування з друзями.

Завдяки чудовій оптимізації режиму гри Game Mode ви отримаєте дійсно захоплюючий ігровий досвід. Великий обсяг внутрішньої пам’яті, пришвидшення ігор, прискорення мережі, оптимізація сповіщень та більше нових функцій сприяють набагато швидшій взаємодії та більш продуктивному користувацькому досвіду. Основні функції також мають важливі оновлення. Підтримується OTG. TECNO SPARK 4 завжди намагається запропонувати своїм користувачам краще, досконаліше життя.

ПроTECNO

TECNO Mobile – це преміальний бренд смартфонів. Підтримуючи слоган бренду «Очікуйте більшого»,  TECNO прагне надавати масовим покупцям новітні технології за доступними цінами, дозволяючи їм подолати усі обмеження та відкрити світ можливостей.  TECNO розуміє  потреби споживачів на різних ринках і надає їм локалізовані інновації в асортименті різних продуктів, зокрема, смартфонів, планшетів та функціональних телефонів. TECNO – це потужний глобальний гравець, що присутній на 60 ринках світу, що розвиваються, і один з трьох топових брендів мобільних телефонів у Африці. Він також є офіційним постачальником планшетів та телефонів для футбольного клубу Manchester City.