Жести для викликів

Приймання й відхилення викликів без дотиків до пристрою

Ця функція на телефоні TECNO дозволяє відповідати на виклики, не торкаючись екрана та самого пристрою. Просто складіть вказівний та середній пальці у вигляді літери V, щоб відповісти на виклик, або покажіть розкриту долоню, щоб відхилити його. 

Виявлення закриття очей

Потурбуйтеся про безпеку: телефон не можна буде розблокувати, коли ваші очі закрито

Ніхто не зможе розблокувати ваш телефон, відсканувавши ваше обличчя, коли ваші очі закрито.  Ви зможете суттєво покращити захист свого мобільного телефону.

Скидання пароля відбитком пальця

Скидання пароля для розблокування екрана у 3 кроки

Використовуючи функцію «Скидання пароля відбитком пальця», ви зможете вирішити проблему із забутим паролем за декілька секунд.

AI-ретушування відео

Автоматичне нанесення макіяжу для відеочатів

Вам більше не потрібно наносити макіяж! Завдяки функції «AI-ретушування відео» ви виглядатимете неперевершено у відеочатах: молодо, яскраво та свіжо. 

Помічник для ігор

Сервіс, де зібрано функції, що часто використовуються

За допомогою цього сервісу ви зможете за 3 секунди отримати доступ до всіх функцій, що часто використовуються. Під час гри ви зможете відкривати програми, що часто використовуються, наприклад пошук Google, і такі функції, як «Повідомлення», режим «Не турбувати», «Стан мережі WI-FI», «Відхилення викликів», «Режим перерозподілу обчислювальних ресурсів» та «Очищення пам’яті».

Плаваюче вікно під час гри

Друге вікно, що дозволить вам залишатися в грі

Завдяки плаваючому вікну вам більше не потрібно перейматися, що вашу гру перервуть повідомлення чи виклики у WhatsApp. Ви можете використовувати це вікно, щоб швидко відповісти на важливі повідомлення чи переглянути поради щодо гри в браузері, не залишаючи вікна гри.

Оптимізований режим гри

Різноманітні функції оптимізації, що забезпечать ефект присутності в грі

Автоматично звільняйте місце, перерозподіляйте обчислювальні ресурси й прискорюйте підключення до мережі під час гри. Ви не помітите, що цю функцію увімкнено, доки не відчуєте, наскільки приємно й просто вам стало грати.

Оптимізація викликів

Відповідайте на виклики, залишаючись у грі

Використовуючи нову функцію «Оптимізація викликів», ви можете приймати або відхиляти виклики на телефоні, не відкриваючи додаток викликів. Тож ніщо не перешкоджатиме ігровому процесу!