Smarter and simpler

Zeroboard

Zeroboard дозволяє зібрати найбільш використовувані додатки в одному місці. Тепер не потрібно шукати додаток -  все необхідне поряд. 

Кастомізуйте Zeroboard на своєму смартфоні, щоб отримати доступ до улюблених додатків.

Smart Panel

Смарт-панель об'єднує в одному місці всі ваші улюблені та часто використовувані функції та послуги. Швидкий доступ до смарт-панелі можна отримати з будь-якого екрану. 

King Recharge

Поповнити рахунок вашого смартфона тепер швидко і зручно.
Просто відкрийте King Recharge, виберіть сім-карту та відскануйте цифровий код. Це все, що потрібно 
зробити, щоб поповнити рахунок.

Перемикач даних

Перемикання між двома сім-картами відтепер простіше та швидше, ніж будь-коли. 

Вдосконалений захист конфіденційності

Коли програма використовує мікрофон, про який ви не знаєте, HiOS 5.0 сповістить вас про те, що «Програма веде запис», переконуючись, що запис знаходиться під вашим контролем.

Bike Mode

Bike Mode - це спеціальний режим для велосипедистів. Він може автоматично відхиляти вхідні дзвінки, повідомши абонента про те, що ви в дорозі, за допомогою персоналізованого смс-шаблону. Це забезпечить вам безпеку та спокій під час їзди.

Скидання паролю за допомогою відбитку пальця

Забули пароль? Не проблема. Відновити контроль за девайсом можна за допомогою відбитку пальця. 

Збільшення гучності вхідного сигналу дзвінка

Збільшення гучності вхідного сигналу дзвінка гарантує, що ви не пропустите жодних важливих дзвінків і ніякий шум вас не потривожить.

Інтелектуальне управління сповіщеннями

Інтелектуальне управління сповіщеннями HiOS5.0 сортує всі ваші повідомлення за категоріями. Воно здатне розпізнати всілякі спам-повідомлення та групові сповіщення, перемістивши їх у відповідні папки . 

Інтелектуальний режим читання AI Read

Відповідно до фонового середовища, Інтелектуальний режим читання регулює яскравість екрану та його кольорову температуру, щоб мінімізувати напругу очей.
Потрібно лише натиснути одну клавішу аби запустити  режим AI Read та створити комфортне середовище для читання

AI Video Beauty

Немає необхідності в макіяжі, завдяки AI Video Beauty ви будете сяяти у відеочаті, виглядатимете молодшими, яскравішими та свіжішими.

Інтелектуальна голосова трансляція

Прогноз погоди, нагадування про графік, трансляція дзвінків і повідомлень, трансляція соціальних медіа, нагадування про дату …… голосовий асистент повідомить вас про все, що вам цікаво!

Розумна очистка фотографій

Темні фото, розмиті фото, однотипні фото, -  все класифікується. Всього один крок для того, щоб залишити лише приголомшливі фото та незабутні моменти.